Celé středeční odpoledne hasiči likvidovali požár průmyslového objektu v Jablonném nad Orlicí na Orlickoústecku. Podle informací krajského sboru šlo o truhlárnu. Na místě zasahovalo 14 jednotek a více než stovka hasičů. Dva z nich museli záchranáři odvézt do nemocnice. Jednoho kvůli kolapsu, druhého s lehkým zraněním. Škoda jde do několika milionů.