Rozsáhlá revitalizace sadu Dr. Milady Horákové v Ostravě za čtvrt miliardy korun se odkládá na rok 2029 kvůli majetkovým vztahům a biologickému průzkumu. Architekti, kteří na akci pracují, zohlední pietní charakter místa s bývalými hřbitovy a doplní chybějící památník Horákové.